top of page

KAJA MIANOWANA

Jestem sopranistką. Swój repertuar prezentuję na koncertach o tematyce musicalowej, operowej i rozrywkowej. W 2014 r. wraz z młodą kompozytorką rosyjskiego pochodzenia, Vlastą Traczyk rozpoczęłam pracę nad autorskim materiałem jako wokalistka zespołu MelluSya.

Kaja Mianowana - Durme, durme

Kaja Mianowana - Kochany

Please reload

W wieku 14 lat wygrałam swój pierwszy festiwal jako solistka. Od tego czasu zdobyłam wiele nagród i wyróżnień w konkursach międzyszkolnych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Przełomem w mojej karierze okazał się casting do musicalu wszechczasów "Upiór w operze” Andrew Lloyda Webbera w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie, gdzie w wieku 17 lat otrzymałam główną rolę kobiecą – Christine Daaé. 
 

Kolejne role w musicalach to między innymi: kot Promyczek w musicalu „Koty”, Cosette w musicalu "Les Miserables" w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego, Lukrecji w spektaklu "Machiavelli i Jennifer Cavilleri podczas polskiej prapremiery słynnego musicalu "Love Story". W 2015 roku zdobyłam I nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Anny German w Moskwie.

bottom of page