top of page

FUNDACJA SPOT.ON ART to fundacja tworząca unikalne projekty muzyczne.

W pracy stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość artystów i wykonywanej przez nich muzyki. Dyplom uczelni muzycznej to formalne poświadczenie umiejętności. Dorobek w postaci nagród zdobytych na konkursach to świadectwo uznania

i wyjątkowości naszych wykonań. Ale prawdziwą jakość tworzy pasja i radość z tworzenia muzyki oraz stałe dążenie do osiągnięcia perfekcji. 

Artyści FUNDACJI SPOT.ON ART to interesująca i różnorodna grupa muzyków.

 

Każdy zajmuje się innym rodzajem muzyki. Jednocześnie każdy dysponuje bogatym i szerokim repertuarem, przygotowanym na tak wysokim poziomie, że może z dnia na dzień wejść do studia, aby przystąpić do nagrywania płyty. Przy konstruowaniu programu koncertów kierujemy się życzeniami i oczekiwaniami publiczności i organizatorów. Jednocześnie dbamy o odpowiednie otoczenie i formę koncertów, aby zapewnić zarówno wykonawcom, jak i odbiorcom koncertów jak najlepsze wrażenia przy pełnym komforcie uczestnictwa. 

Dowiedz się więcej

Nasz zespół

Ola Golińska

Jestem prezesem Fundacji. Zajmuję się sprawami dotyczącymi zarządzania. Interesują mnie tematy związane z biznesem odpowiedzialnym społecznie, zawodowo zajmuję się fundraisingiem.

ola@spotonart.pl

Kuba Stefek

Jestem członkiem Zarządu Fundacji.

Odpowiadam za sprawy programowe. Więcej o mojej działalności, zainteresowaniach i pracy zawodowej można przeczytać na stefek.art

kuba@spotonart.pl

1DM34718.JPG
Kacper Nowacki

Jestem managerem projektów i pełnomocnikiem zarządu.

Ze mną będziesz się kontaktować w sprawach organizacyjnych i partnerstw. Zawodowo jestem naukowcem w przemyśle farmaceutycznym.

kacper@spotonart.pl

bottom of page