top of page

OFERTA DLA FIRM

Program ,,Kultura dla Ciebie" skierowany jest do organizacji, które dbają o rozwój swoich pracowników i chciałyby zapewnić im poza godzinami pracami dostęp do najwyższej jakości kultury. W ramach programu organizujemy kameralne, indywidualnie dopasowane koncerty zapewniając ich uczestnikom wyjątkowe i niezapomniane doznania.

OFERTA DLA AGENCJI EVENTOWYCH

Program ,,Zaproś Artystę” skierowany jest do wszystkich, którzy mają w swoich planach organizację wydarzeń i chcieliby je uświetnić najwyższej jakości muzyką klasyczną. W ramach programu pomagamy i doradzamy w wyborze wykonawcy oraz najlepiej dopasowanego repertuaru.

OFERTA DLA ORGANIZATORÓW FESTIWALi

Program ,,Zaproś Artystę" skierowany jest również do organizatorów festiwali lub innych wydarzeń muzycznych, którzy chcieliby skorzystać z naszego pośrednictwa w kontakcie z muzykami, których reprezentuje fundacja.

OFERTA DLA MECENASÓW KULTURY

Tworzenie muzyki to bardzo długotrwały i skomplikowany proces. Trzeba ćwiczyć dziesiątki lat, żeby móc zagrać chociażby najmniejszy koncert na satysfakcjonującym poziomie. Dawniej muzycy mogli liczyć na wsparcie państwa, elit i silnych instytucji. Dziś każdy z Państwa może stać się mecenasem najlepszej polskiej kultury.

Please reload

bottom of page