top of page

FUNDACJA SPOT.ON ART

Działamy od 2018 roku!

FUNDACJA SPOT.ON ART to fundacja tworząca unikalne projekty muzyczne.

W pracy stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość artystów i wykonywanej przez nich muzyki. Dyplom uczelni muzycznej to formalne poświadczenie umiejętności. Dorobek w postaci nagród zdobytych na konkursach to świadectwo uznania

i wyjątkowości naszych wykonań. Ale prawdziwą jakość tworzy pasja i radość z tworzenia muzyki oraz stałe dążenie do osiągnięcia perfekcji. 

Artyści FUNDACJI SPOT.ON ART to interesująca i różnorodna grupa muzyków.


Każdy zajmuje się innym rodzajem muzyki. Jednocześnie każdy dysponuje bogatym i szerokim repertuarem, przygotowanym na tak wysokim poziomie, że może z dnia na dzień wejść do studia, aby przystąpić do nagrywania płyty. Przy konstruowaniu programu koncertów kierujemy się życzeniami i oczekiwaniami publiczności i organizatorów. Jednocześnie dbamy o odpowiednie otoczenie i formę koncertów, aby zapewnić zarówno wykonawcom, jak i odbiorcom koncertów jak najlepsze wrażenia przy pełnym komforcie uczestnictwa. 

zespol_ola.jpg

ALEKSANDRA GOLIŃSKA

PREZES ZARZĄDU

Zajmuję się sprawami dotyczącymi zarządzania. Interesują mnie tematy związane z biznesem odpowiedzialnym społecznie, zawodowo zajmuję się fundraisingiem.

JAKUB STEFEK

CZŁONEK ZARZĄDU

Odpowiadam za sprawy programowe. Więcej o mojej działalności, zainteresowaniach i pracy zawodowej można przeczytać na stefek.art

zespol_kuba.jpg
zespol_kacper.jpg

KACPER NOWACKI

CZŁONEK ZARZĄDU

Jestem managerem projektów.
Ze mną będziesz się kontaktować w sprawach organizacyjnych i partnerstw. Zawodowo jestem naukowcem w przemyśle farmaceutycznym.

CO TO ZNACZY, ŻE LUDZIE ROZWIJAJĄ SIĘ POPRZEZ KONTAKT Z MUZYKĄ ?

To pytanie zadaliśmy sobie pewnego razu po wyjściu z koncertu w filharmonii. Grała dwójka wybitnych młodych polskich muzyków. Koncert był ich debiutem na jednej z najważniejszych scen w naszym kraju. Byliśmy oszołomieni ich grą. Miejscami wywoływali wzruszenie, innym razem rozbawienie, za chwilę znów melancholię i euforię.


Dookoła nas były dziesiątki ludzi w różnym wieku, którzy mieli takie same wrażenia jak my. Doskonale zaplanowany program, wyjątkowe miejsce, młodość połączona z mistrzostwem młodych muzyków stworzyły niesamowity wieczór intymnych wrażeń. Czuliśmy, że po tym wydarzeniu staliśmy się lepszymi ludźmi.


I to właśnie ten wieczór i te emocje uświadomiły nam jak bardzo korzystamy na kontakcie z muzyką. Że dajemy upust swoim emocjom.

Że uczymy się wrażliwości. Że odpoczywamy w najpełniejszy sposób. A przede wszystkim należymy do społeczności ludzi, którzy kochają piękno, cenią swój czas i zwracają uwagę na szczególne, wysokie wartości w pracy, domu i w życiu prywatnym.

I taki kontakt z muzyką tworzymy od tego czasu.

78325670_2739999882687483_824854855813169152_o.jpg

MISJA

Promowanie polskiej kultury tworzonej przez młodych artystów oraz rozwój współczesnego rynku muzyki klasycznej w Polsce.

IMG_5140.jpg

WIZJA

Nowoczesna organizacja działająca w sektorze kultury, kreująca najwyższą jakość sztuki oraz łącząca wolność twórczą artystów z potrzebami publiczności.

20180915-dmz-010-fot.Oczajdusza!_Michal-Wojtarowicz.jpg

CREDO

Kulturę pojmujemy jako istotny zasób ekonomiczny. Uważamy, że należy uruchamiać różne mechanizmy włączania zasobów kultury do obiegu gospodarczego i aktywizacji jej potencjału rozwojowego. Wysoka kompetencja kulturowa jest warunkiem spójności społecznej i rozwoju gospodarczego.

bottom of page